Koszulki z nadrukiem

Udział w wydarzeniach sportowych, spotkaniach i wyjazdach integracyjnych oraz promocja marki poprzez codzienne użytkowanie zadrukowanych koszulek to doskonałe sposoby na wygodną, nieskomplikowaną i niedrogą promocję. Koszulki fullprint to idealne tło dla twojej kreatywności.

Koszulki fullprint – wysoka jakość i funkcjonalność 

Funkcyjne koszulki fullcolor wykonane zostały z wysokiej klasy materiału o właściwościach szybkoschnących. Dzięki temu produkt można wykorzystać na przykład na firmowych zawodach sportowych. Koszulki fullprint doskonale sprawdzają się podczas spotkań integracyjnych oraz jako odzież techniczna. Koszulki fullprint w naszej ofercie doskonale dopasowują się do kształtu sylwetki i zapewniają swobodę ruchu. Efektowne koszulki z nadrukiem pokrywającym całą powierzchnię to najnowocześniejsze techniki zadruku tekstyliów, gwarantujące intensywne i trwałe kolory nawet przy intensywnym użytkowaniu. Są odporne na wpływ promieni UV, nie barwią też innych ubrań w praniu.

Koszulki fullprint damskie, męskie i dziecięce

Damskie koszulki fullprint sportowe posiadają taliowany fason, zapewniający doskonały wygląd produktu. Doskonale sprawdzają się na co dzień, zwłaszcza dla pracowników fizycznych, oraz podczas czynności zawodowych wykonywanych w terenie. Męskie koszulki fullprint, podobnie jak fasony damskie, posiadają klasyczny krój, idealnie pasujący do sylwetki użytkownika. Dostępne są w standardowych rozmiarach. Koszulki z nadrukiem na całej powierzchni oferowane są także w rozmiarach i fasonach dziecięcych. Dzięki możliwości zamówienia koszulek reklamowych sportowych dla dzieci łatwo zorganizujesz zawody lub wyróżnisz zawodników konkretnej drużyny. Jakość oraz precyzja wykonania zapewniają trwałość, niezależnie od intensywności użytkowania przez dzieci i młodzież. 

Nadruk fullprint na koszulkach 

W naszej ofercie dostępne są produkty wykazujące się widoczną jakością i trwałym nadrukiem. Inwestycja w koszulki reklamowe wykonane z szybkoschnącego poliestru to gwarancja niezawodności oraz doskonałego efektu wizualnego. Każdy t-shirt fullprint zadrukowany jest techniką sublimacji, a nadruki posiadają gwarancję bezpieczeństwa użytkowania, potwierdzoną certyfikatem Oeko Tex Standard 100. Produkty barwione są bez dodatku substancji alergizujących oraz są przyjazne dla środowiska. Wysokiej klasy koszulki z nadrukiem na całości to bardzo wyraźnie widoczna reklama marki. Stylowe koszulki to szansa na zupełnie indywidualny produkt z twoim unikatowym nadrukiem. 

Koszulki z nadrukiem to także doskonały upominek dla twoich klientów. Jeśli zadbasz o wyróżniający się projekt, na pewno nie zostaną schowane na dno szafy, a odbiorcy twojej marki będą chętnie nosić je nie tylko w domu. Dzięki Fabor Fullcolor możliwości stworzenia jedynej w swoim rodzaju koszulki reklamowej są nieograniczone!